Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug
10:00
Aabybro IF
Jetsmark IF
U12 Piger B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Aabybro IF
Brønderslev IF
U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Aabybro IF
Brønderslev IF (1)
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:30
Aabybro IF
Tornby IF
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 881
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Aabybro IF
Gug B
U13 Piger Liga 2 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 961
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:30
Aabybro IF
Gug B
U13 Piger C (12) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Aabybro IF
Stidsholt IF (2)
U17 Drenge Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 412
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Aabybro IF (2)
Vestbjerg IF
Herrer C (16+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Aabybro IF
Storvorde/Sejlflod B
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Aabybro IF (2)
Tornby IF
Kvinder Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 265
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Aabybro IF
Biersted IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:00
Aabybro IF
Aalborg Chang
U11 Piger B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Hune B
Jetsmark IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 105
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Aabybro IF
Vejgaard B
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 522
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Aabybro IF
Rebild Syd
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 462
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Aabybro IF
Jetsmark IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Aabybro IF
Vejgaard B
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 642
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Aabybro IF
Aalborg KFUM
U11 Drenge A1 (14) 8M - Efterår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:30
Aabybro IF
Rebild Syd
U14 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 932
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Aabybro IF
Hjørring FK
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 621
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Aabybro IF (2)
Gug B
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 673
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Aabybro IF
Vejgaard B
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Aabybro IF
Aalborg Chang
U12 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:40
Vejgaard B
St. Restrup IF
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:20
St. Restrup IF
Aabybro IF
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Aabybro IF
Nørresundby FB
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 652
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
Aabybro IF
TSV
U17 Drenge Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 412
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Aabybro IF (1)
FC Vesterbro, Aalborg
Herrer C (16+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Aabybro IF
Tårs/Ugilt IF
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 535
|
|||||||||||||||||||
28. aug
10:00
Biersted Skole
Vadum Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
28. aug
10:00
Sulsted Skole
Aabybro Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
28. aug
11:05
Vadum Skole
Sulsted Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
28. aug
11:05
Aabybro Skole
Biersted Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
28. aug
12:10
Biersted Skole
Sulsted Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
28. aug
12:10
Vadum Skole
Aabybro Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
Aabybro IF
Skibsby-Højene IF
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
Aabybro IF (1)
LKB/VFB
Kvinder Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 266
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:00
Aabybro IF
Aalborg Chang (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 107
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:00
Aabybro IF
Frederikshavn fI
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 881
|
|||||||||||||||||||
30. aug
19:00
Aabybro IF (1)
PSI/Serritslev
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 672
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Aabybro IF
Frederikshavn fI
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 621
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Aabybro IF
Biersted/Nørhalne (2)
U9 Drenge B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 181
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:40
Biersted/Nørhalne (2)
Løgstør IF
U9 Drenge B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 181
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Aabybro IF
IF Fremad Nørhalne (2)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:20
Løgstør IF
Aabybro IF
U9 Drenge B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 181
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:30
Aabybro IF
St. Restrup IF
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:30
Aabybro IF
Øster Brønderslev IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Aabybro IF
Vejgaard B
U12 Piger B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Aabybro IF
Hjørring IF
U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:30
Aabybro IF
Fjerritslev IF
U14 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 932
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Aabybro IF
RKG/LKB
U13 Piger Liga 2 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 961
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Aabybro IF
Fjerritslev IF
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Aabybro IF
Gjøl B
U12 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
Aabybro IF
Jetsmark IF
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 642
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Aabybro IF
Nørresundby FB (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 107
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Aabybro IF
LKB/RKG
U13 Piger C (12) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Aabybro IF
Team Østvendsyssel
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Aabybro IF (1)
Langholt SK
Herrer C (16+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:15
Aabybro IF
FK Alliancen
U17 Drenge Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 412
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:30
Aabybro IF
Vejgaard B (1)
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:30
Vejgaard B (2)
LKB/Gistrup
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:10
Vejgaard B (1)
Vejgaard B (2)
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:10
LKB/Gistrup
Aabybro IF
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Aabybro IF
RKG
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 522
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
Aabybro IF
RKG (1)
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 194
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:10
RKG (1)
Gug B
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 194
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:50
Gug B
Aabybro IF
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 194
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Hune B
Fjerritslev IF (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 105
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Aabybro IF (2)
Oversidder
Herrer C (16+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Aabybro IF
IF Skjold Sæby
U11 Drenge A1 (14) 8M - Efterår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Aabybro IF (2)
AaB
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 673
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Aabybro IF
Støvring IF
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 462
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Aabybro IF
Oversidder
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Aabybro IF (1)
Aars IK
Kvinder Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 266
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
Aabybro IF
Aalborg Freja
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:30
Aabybro IF
Brønderslev IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Aabybro IF
Aalborg Freja
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 652
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
RKG (2)
St. Restrup IF
U10 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Aabybro IF
NUBI
U10 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Aabybro IF
Hadsund B
U11 Piger B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
NUBI
RKG (2)
U10 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
St. Restrup IF
Aabybro IF
U10 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:30
Aabybro IF (1)
Brønderslev IF
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 672
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:30
Aabybro IF
Brønderslev IF
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 535
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Aabybro IF
Nordens Paris FC (3)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 107
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:15
Aabybro IF (2)
Vejgaard B
Kvinder Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 265
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Aabybro IF
Biersted IF
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
Aabybro IF (L3/881)
Brønderslev IF (L2/871)
U15 Piger/11:11 (2010) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:00
Aabybro IF (2)
Jetsmark IF
Herrer C (16+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Aabybro IF
Aalborg KFUM
U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Aabybro IF
Aalborg Freja
U12 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Aabybro IF (L3/462)
Team Østvendsyssel (L3/461)
U16 Drenge/11:11 (2009) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
Aabybro IF (L3/932)
Brønderslev IF (L3/931)
U14 Piger/11:11 (2011) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:30
Aabybro IF
TSV
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 522
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Aabybro IF
Nibe BK
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:30
Aabybro IF
Hirtshals B
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Aabybro IF
Nørresundby FB
U12 Piger B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Aabybro IF
Gug B
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Aabybro IF
St. Restrup IF
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Øster Han Herred
Aabybro IF
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Biersted/Nørhalne/Vadum
Vadum IF
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:40
Aabybro IF
Biersted/Nørhalne/Vadum
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:40
Vadum IF
Øster Han Herred
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:40
St. Restrup IF
Vejgaard B
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:20
Vejgaard B
Aabybro IF
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:30
Aabybro IF
Aalborg KFUM
U13 Piger C (12) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
Aabybro IF (1)
Ulsted B
Herrer C (16+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:15
Aabybro IF
FC Vesterbro, Aalborg
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:30
Aabybro IF
Østervraa IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Aabybro IF
Poulstrup Vrejlev 81
U11 Drenge (14) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 100
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:15
Hune B
Moseby B
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 105
|